KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7451492
nr 745 1492
Akvarell
Signerad Wallander-1892, strandlinje, motivets mått: 24x34
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 5 mars 2012
kl 19:15:04
100 kr
750 kr
1.200 kr
200 kr
300 kr
400 kr
650 kr
750 kr
6
1.200 kr